sanal sevgi

ByDeasinq     14-05-21     Arkadaşlık siteleri, BedavaSohbet, bizdesohbet, Chat Odaları, chat siteleri, Chat Tr, Chatyeri, dostyeri, emekchat, emeksohbet, Eskişehir sohbet, Eskişehir üniversite sohbet, Genel, goruntulusohbet, huzurchat, huzursohbet, insan ve mutluluk, irc sohbet, manifesto, mirc sohbet, mutlu insan, mutlu sohbet, mynet chat, Mynet Sohbet, onlinesohbet, parasız sohbet, rastgele görüntülü sohbet, Sana Ragmen, sanal sevgi, sanal sohbet, Sanalsohbet, sanasohbet, seninsohbet, server sohbet, sevgi ve hoşgörü, Sevgisohbet, sevgiyeri, seviyelichat, Seviyelisohbet, Sohbet eskişehir, sohbet mutlu, Sohbet Odaları, Sohbet Tr, sohbetyeri, Tr Chat, Tr Sohbet, TrSohbet, umutchat, umutsohbet, yirmili yaşlar     sanal sevgi     94 Defa Okundu

SANAL SEVGİ

Doğru insani hayat arkadaşını sanal ortamdan bulmak sanal sevgi tabirini doğrularcasına, günümüze gelen alışık olduğumuz tanışma yöntemlerine göre daha mutlu ve uzun evliliklerin yapılmasını sağlıyor mu?Hayalinizde canlandırdığınız sanal sevgiliyle tanışmak için doğru bir yol değil ama tanıştığınız kişinin doğru kişi olduğunu anlamakta en etkili yöntem internet üzerinden yapılan flörtler olabilir mi?

sanal sevgi

sanal sevgi

ABD Chicago Üniversitesi’nde yapılan yeni bir araştırmaya göre, sanal sevgi internette tanışan çiftlerin klasik yollarla tanışanlara göre daha mutlu evlilikleri olduğunu iddia etmektedir.Bu araştırma ne kadar doğru sizce?

Chicago Üniversitesi psikologları, 2005 ve 2012 yılları arasında evlenmiş 20 bin kişiye mutlulukları ile ilgili sorular sormuş soruya cevap verenlerin yaklaşık yüzde otuzüçü eşleriyle sanal sevgi internet üzerinden tanıştığı; bunların da yarısı sanal sevgi flört arkadaşlık etme ve sanal sohbet siteleri veya sosyal ağlarda.Hala evli olanların arasında sanalsevgi ortamda tanışmış olanlar daha mutlu. Sanal ortamda başlayan ilişkilerinin boşanmayla sonlanması normal tanışmalara oranla yüzde 25 daha az.

Araştırmanın lideri Profesörü, sanal sevgi ortamda  evlenmek isteyen kişileri bulmanın daha kolay olmasının sonuçları etkilemiş olabileceğini belirtti. Araştırmacılar ise, bu başarının sanal ortamda flört edenlerin eş bulmak için daha yüksek konsantrasyon olduğunu açıkladı.

Daha önce yapılan çalışmalar sanal sevginin internette tanışanların ilk yüz yüze buluşmadan sonra tekrar buluşma oranlarının daha yüksek olduğunu göstermişti. İnternet arkadaşlıklarında, insanlar gerçek kimliklerini saklayabildikleri için gelecekteki eşlerine genelde boy ve kilolarıyla ilgili olmak üzere beyaz yalanlar da söyleyebiliyor.

İngilizler, Avrupa’nın en çok sanal sevgiyi internette tanışmayı seven ülkesi oldu. Eylül 2012’de en az 5.7 milyon kişi İngiltere’den internette ‘çöpçatan’ sitelerini kullandı. Bir piyasa araştırma şirketi comScore’a göre, geçen yıl Eylül ayına göre bu sitelere giriş yüzde 22 arttı.İngiliz haberine göre, internet siteleri en çok 25-34 yaş arasında popüler; ama daha büyük nesiller arasında da gittikçe yaygın kullanım başladı.

Sanal sevginin nacize benim görünüşüme göre ülkemizde ciddi travmadik sonuçları doğurduğunu.Piskolojik ve ruhi sıkıntılara yol açtığını gözlemlemekteyim.Sanal sevgi olmaz demiyorum.Ama günümüzde çoğunlukla kötü amaçla kullanıldığı ve arka planda oluşacak sarsıntıların düşünülmeden yaşanıldığı da muhakkak.

Sevgiyeri ailesi olarak sanal sohbetin en güzel seviyeli chat ortamının sağlanması sohbet yerinin en düzgün sevgi ve hoş görünün sağlanması olabildiğince kötü amaçlı insanların bu ortamı bulmalarına izin verilmeden güven içinde parasız sohbet edecekleri bir sanal ortam sağlamaktayız.

Bunun korunması biz adminler olduğu kadar gelen katılımcı userlerin bizlere yardım etmesi gerektiği ve bu bilincin yaygınlık kazanılması konusunda yardımda bulunması gerkemektedir.Tüm gönül dostlarına dostyeri ailesi olarak iyi sohbetler dileriz.

Bizi sosyal hesabımızdanda Takip edebilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Yalnız insanların vakit geçirmek, arkadaşlıklar kurmak için bir araya geldiği sohbet sitesi.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© 2021 Copyright Tasarım:ByDeasinq