islami sohbet odaları

ByDeasinq     04-12-20     Arkadaşlık siteleri, Askderyasi, Aşkyeri, Askyeri, Bedava Chat, Bedava Sohbet, BedavaSohbet, bizdesohbet, Chat Odaları, chat siteleri, Chat Tr, Chatyeri, dini chat, dini sohbet, dinichat, dinisohbet, dostyeri, emekchat, emeksohbet, Eskişehir sohbet, Eskişehir üniversite sohbet, Gönül sohbet, Gonulsohbet, goruntulusohbet, hoşsohbet, hossohbet, huzurchat, huzursohbet, insan ve mutluluk, irc sohbet, islami sohbet odalari, kalbim, kelebek sohbet, kelebeksohbet, lafsohbet, manifesto, mirc sohbet, mutlu insan, mutlu sohbet, mynet chat, Mynet Sohbet, onlinesohbet, parasız sohbet, rastgele görüntülü sohbet, Sana Ragmen, sanal chat, sanal ortam, sanal sevgi, sanal sohbet, Sanalsohbet, sanasohbet, seninsohbet, server sohbet, sevgi ve hoşgörü, Sevgisohbet, sevgiyeri, seviyelichat, Seviyelisohbet, sinirsiz sohbet, sinirsizsohbet, Sohbet eskişehir, sohbet gönül, sohbet kelebek, sohbet mutlu, sohbet odalari, Sohbet Odaları, sohbet sinirsiz, Sohbet Tr, sohbetgonul, sohbethos, sohbethoş, sohbetkelebek, sohbetlaf, sohbetodaları, sohbetyeri, Tr Chat, Tr Sohbet, TrSohbet, umutchat, umutsohbet, yeni sohbet siteleri, yirmili yaşlar     islami sohbet odaları     181 Defa Okundu

islami sohbet Odaları

islami sohbet odaları olarak bu ihtiyaca cevap verecek, inançlı kimselerin aynı çatı altında muhabbet etmesini sağlayacak bir takım adımlar atmaya başladık ve İslami sohbet adı altında bir oda açmaya karar verdik.Bu islami sohbet odaları platformunda olması gereken birinci olmazsa olmazımız seviyeli ve ahlaki sohbet kurallarına harfiyen uyulması.Bu konuda islami sohbet odalarında olması gerekenden asla taviz veremeyeceğimiz bir durumdur.

islami sohbet odaları

islami sohbet odaları

İslami sohbet odaları Siteleri

Zaten salgın hastalık nedeniyle kısmi izole altında yaşayan insanlarımız; alternatif olarak islami sohbet odalarımıza gelmekte ve İslami konular hakkında islami sohbet etmektedirler. Manevi ağırlığı fazla olan bu sohbetler sayesinde insanlar huzur bulmakta, tefekkür dünyasına dalarak geçmişte işledikleri günahlardan tövbe etmektedirler. Dolayısıyla İslam dinimiz her derde deva, paslanmış gönüllere ilaç, zehirli ve çatal dillere adeta bir panzehir etkisi göstermektedir.

İslam Dininin Özellikleri Tanıtımı ve Peygamberler

islami sohbet odalarında bulacağınız bir konuda şöyle izah edilebilir; örneğin İnsanoğlu yaratılış itibari ile hep bir şeylere inanmak ve tapmak ister, bu onun yaratılışında vardır. Çünkü Cenab-ı ALLAH cinleri ve insanları kendisine kulluk yapsınlar, ibadet etsinler, onu tanısınlar diye yaratmıştır. Yoksa insanı yaratmaktan maksat ve murat ne olabilirdi? Yüce yaratıcı; islami sohbet dininden önce çeşitli kavim ve topluluklara peygamberler ve ilahi kitaplar göndermiştir. Bunlar hatırladığımız kadarıyla Hıristiyanlık, Musevilik ve Yahudiliktir. Bu dinlere gönderilen kutsal kitaplar ise İncil, Tevrat ve Zebur’dur.

Fakat insanların büyük çoğunluğu bu dünyaya neden geldiklerini, Cenab-ı ALLAH’a hangi ahitte bulunduklarını unutmuş, kendilerine ikaz ve tebliğ için gönderilen peygamberlere iman ve itibar etmemişler, gönderilen kutsal kitapları kafasına göre değiştirerek yorumlamaya çalışmışlar ve çeşitli bela, musibet ve salgın hastalıklarla ağır şekilde imtihan edilmişlerdir. En son ve geçerli din İslamiyet, onun peygamberi ise Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)’dır. İslam dininin tebliğ edilmesi ile önceki dinlerin hükmü kalmamıştır.

İslami Sohbet Odalarında Uyulması Gereken Kurallar

islamisohbet ve Dini sohbet odalarında uyulması gereken kurallardan en önemlisi, odaya uygun nicklerle girilmesi, İslam hakkında yazılan yazıların arasına girilmemesi, gereksiz sorularla konunun kaynatılma yoluna gidilmemesidir. İslami konu hakkında sohbet eden ehil kişiler, zaten konunun bittiğini söyleyecek ve soru-cevap kısmına geçilecektir.

islami sohbet odalarimizda bizdesohbet öyle sevgi,samimi,sıcak ki bu duyguları paylaşmakta en doğruyer olarak gördüm.Dostlar makaleme ve duygularıma şimdilik ara vermekle beraber iştiraklerimiz olan diğer sohbet adreslerimizide kullanarak sunucumuza sohbet adresimize gelebilirsiniz. Vakit ayırıp askderyasi makalesini sabırla okduğunuz için sonsuz tşklerimi sunmanın yanında sohbetyerimiz.com , www.sevgiyeri.net , www.Chatyeli.com adreslerimizi de ziyaret etmenizi rica eder.Sosyal hesaplarımızdan da takip edebilirisiniz. Kalın sağlıcakla…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Yalnız insanların vakit geçirmek, arkadaşlıklar kurmak için bir araya geldiği sohbet sitesi.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© 2021 Copyright Tasarım:ByDeasinq