yeni sohbet siteleri

YENİ SOHBET SİTELERİ

Bu günlerde dost sohbetlerinde yeni sohbet siteleri mevzubahis olmuş durumda. Odaklanılan iki konu var. Biri yeni sohbet siteleri hakkında konuşulan dedikodular, diğeri insanların nereye gittiği. Hafta sonunda akşamüstü bir çay saati buluşmasında bizlerin sohbetinde de bu iki konu sohbetin odağındaydı.Önce sohbette yer alan dostlarımın kimler olduğundan söz edelim. Sohbet eski bir arkadaşımın yeni sohbet site sindeydi.Yeni sohbet sitesi sahibi olan eski sohbet arkadaşım şimdilerin ise yeni sohbet sitesi sahibi diğer adı ile sunucu sahibi, o bir sanal kurdu, birde eski sohbet sahibi başka bir arkadaş ve ben…

yeni sohbet siteleri

yeni-sohbet-siteleri

yeni sohbet siteleri Önce çocuklar ve torunlarla ilgili sohbet yapılıp cep telefonlarından resimler gösterildi. Çocuklar ve torunlar konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. Sonra, bazı konularda yeni sohbet sitesi sahibi olan arkadaştan bilgiler alındı. Belli bir yaş sınırını altında olanların yeni sohbet sitelerine alınmaması gerektiği bilgisini aldık. Bir root admin dostumuzun yaptığı faydalı çalışmalarıyla ilgili anlattıklarını dinledik.

Sohbetin bir yerinde yeni site sahibi olan dostumuz, “Sizce bedava sohbet sitelerin akibeti ne olur? Yeni sohbet sitelerin parası sohbet olarak bilinmesi ne kadar doğru?” sorularını ortaya attı. Bana doğru bakarak konuştuğu için ilk cevap vermek ihtiyacını ben duydum. “Sanırım gelecekte online bedava sohbet platformları yerini başka sitelere vermeye mahkum zira dar bir kalıpla tırnak içinde cinsellik siteleri olarak algı oluştuğundan yeni nesil sohbet siteleri bu algıyı kıracaklarından olsa gerek online bedava sohbet platformları kapanmaya mahkumdur.” dedim.

Eski sohbet sitesi sahibi dostumuz, “Bende bu fikre katılıyorum.zira her geçen gün yeni sohbet siteleri peş peşe açılmakta ve bu rekabet her geçen gün artarak devam ettiğinden tüm online parasız sohbet platformlarının sonunu getirmekte seviyeli chat ortamlarını ön plana çıkarmaktadır” diye eklemede bulundu.

Root admin olan arkadaşımız, her zaman olduğu gibi söze espri yaparak başladı: “alta kalanın canı çıksın dedi ve yüzümüzde tatlı bir gülümseme hasıl oldu”

Eski sohbet sitesi sahibi dostumuz, “Öyle şey olmamalı. parasız sohbet siteleri kendilerini geliştirmeli ve seviyeli chat siteleri ortamı sunmak için ciddi girişimde bulunulmalı” dedi.

Yeni sohbet sitesi sahibi dostumuz sohbetin havasını beğenmeyip araya girdi ve lafı şampiyonun kim olacağı konusuna getirdi. Hava yumuşadı, şampiyonun kim olacağı tahminleri yapılmaya başlandı.

Bende son sözü söyledim. seviyeli chat için sohbet yeri olarak her zaman geleceğiniz bir adres var. umudunuzu kaybetmeyin diyerek kendis chat adresim olan www.sevgiyeri.com adresini işaret ettim:D herkeste tatlı bir gülümse ile muhabbet sonlandı. ByDeasinqİçerikler

Yalnız insanların vakit geçirmek, arkadaşlıklar kurmak için bir araya geldiği sohbet sitesi.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© 2021 Copyright Tasarım:ByDeasinq